Duits-Nederlandse wedstrijd Circulair Bouwen met geldprijzen

geplaatst in: Agenda archief | 0

zondag 01 december   -  vrijdag 31 januari 

 

Doe ook mee met de Duits-Nederlandse wedstrijd

Designing Circularity in the Build environment met logos organisatiesCirculair Bouwen

De bouwsector in Europa is goed voor de helft van alle gewonnen materialen, de helft van het totale energieverbruik, een derde van het waterverbruik en een derde van de afvalproductie. Dat kan en moet anders.


Eind datum inleveren: 31 januari 2020


Prijsvraag Circulair Bouwen

Daarom heeft de Hans Sauer Stiftung, in samenwerking met Stichting Circulair Bouwen en het Nederlandse consulaat in München, een prijsvraag georganiseerd.

Je kunt meedoen in drie categorieën:

1. Best Practice | Design

2. Tools | Materials | Methods

3. Knowledge Transfer | Education

Er zijn in totaal zes prijzen te winnen, 2 per categorie, voor zowel een Nederlandse als een Duitse inzending. Het totale prijzengeld van 20.000 Euro wordt verdeeld door een Nederlands-Duitse jury. Voor Nederland zit prof. dr. ir. Masi Mohammad  in de jury.

Lees meer over deelname en de voorwaarden Externe link

Uitwisselingsprogramma

Alle prijswinnaars mogen deelnemen aan een uitwisselingsprogramma om Nederland of Duitsland te bezoeken. Ideeën kunnen tot 31 januari 2020 worden ingezonden. In februari worden de finalisten bekend gemaakt. De prijsuitreiking plaats tijdens de Creative Business Week in München op 11 maart 2020. Voor meer informatie over deelname en de voorwaarden: https://lnkd.in/gStXcnD   of via maarten@circulairbouwen.org 

Hans Sauer Award 2020

Kaart niet beschikbaar

Terug naar agenda

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *